Evropský fond pro regionální rozvoj

Naše společnost realizovala projekt s názvem „Uvedení nové nerezové čepelky na trh společností Czech Blades s.r.o.“, reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009131, který byl spolufinancován z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR. Cílem projektu bylo uvedení nového produktu „nerezová čepelka“ s unikátní povrchovou úpravou na trh prostřednictvím pořízení komplexní výrobní technologie. Vývoj produktu byl výsledkem vlastní činnosti žadatele, při spolupráci s výzkumnými organizacemi. Pro výrobu nerezových čepelek byl inovován výrobní procesu a pořízeny potřebné technologie.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preference (např. přihlašovací údaje, jazyk, velikost písma a jiné zobrazovací preference), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
Dotaz na produkt

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: